Kontakt

 

Kontakt

Hovedkontor og faktureringsadresse

ROTEK A/S
Vardevej 140
DK-7280 Sdr. Felding
Tlf. +45 97 37 42 92
 

Find vej - klik her

mail@rotek.dk

Sjællandsafdeling

ROTEK A/S
Baldershøj 36C
DK-2635 Ishøj
Tlf. +45 20 16 87 01

Find vej - klik her

Ib Kjeldsen

Salg & produktrådgivning
tlf. +45 21 37 48 60
e-mail: ib@rotek.dk

Visitkort   

Svend Noe

Svend NoeSalgskonsulent - Kloakmester
tlf. +45 20 28 50 10
e-mail: svend@rotek.dk 

Visitkort 

Allan Holden

Projekt & salg af designløsninger i plast
tlf. +45 24 84 48 60
e-mail: allan@rotek.dk 

Visitkort 

Søren Andersen

Salgsbackup og administrator
tlf. +45 97 37 42 92 / +45 30 50 19 22
e-mail: soren@rotek.dk 

Visitkort 

Peter Sarup

John AndersenLager & forsendelse – Sjælland. Salg og produktrådgivning
tlf. +45 20 16 87 01
e-mail: peter@rotek.dk 

Visitkort 

Johnny Høy

Salg, produktion og produktudvikling. Partner
tlf. +45 97 37 42 9 / +45 24 83 75 65
e-mail: johnny@rotek.dk

Visitkort 

Karsten D. Kristensen

Karsten D. KristensenOrdremodtagelse og produktrådgivning. Partner
tlf. +45 97 37 42 92
e-mail: karsten@rotek.dk

Visitkort 

Jane Skyum

Administrerende Direktør. Partner
tlf. +45 97 37 42 92 / +45 20 32 97 66
e-mail: jane@rotek.dk 

Visitkort   

Inga Horsted

Inga HorstedBogholderi
tlf. +45 97 11 20 20
e-mail: inga@rotek.dk

Visitkort 

ROTEK A/S · Vardevej 140 · DK-7280 Sdr. Felding · T +45 97 37 42 92 · F +45 97 37 47 48 · mail@rotek.dk